Noves notícies
  1. Crònica Júnior Masc; C.E. Palamós Groc 59 – 64 Bàsquet Vilafant 
  2. Crònica Mini femení: Peralada Storks 54 – Bàsquet Vilafant 23
  3. Crònica Cadet Masc.: C.B. Blanes A 82 – 77 Bàsquet Vilafant
  4. Crònica Premini Masc.: CB Verges 2 – 52 Bàsquet Vilafant
  5. Crònica Infantil Masc.: Bàsquet Vilafant Taronja 68 – 37 F.D. Cassanenc
es Español

Equips

Temporada 2018 – 19

EQUIPS MASCULINS

8 equips més 2 de mixtes seran la nostra representació masculina del club. Amb el repte del Sènior de seguir a 2a Catalana i de la resta de seguir millorant per un dia arribar al 1r equip.

HYUNDAI PADRÓ SÈNIOR

0. Xavi Montalat Boris
1. Adrià Verdaguer Matas
2. Martí Pons Garcia
3. Albert Montalat Boris
5. Quirze Casteys Corominas
7. David Vicente Grau
13. Pau Castillo Surià
14. Pere Cristina Ribas
15. Martí Descamps Arbat
17. Marc Nebot Serra
20. Sergi Poch Llambrich
24. Adrià Margall Planella
30. Pau Gascon MartíEntrenador: Bru Rovira
Entrenador: Jordi Burgas
Calendari i Resultats

SOTS21

2. Martí Pons Garcia
4. Guillem Díaz Cabanas
6. Marc Moncanut Marquès
8. Ferran Baraut Gimbernat
11. Adrià Quintana Tarradas
15. Martí Descamps Arbat
18. Arnau Caritg Amorós
28. Pau Isidoro Cruz
30. Pau Gascón Martí
45. Ismael Torres Moreno
54. Eloi Sala Bagué
95. Arnau Pararols Colom

Entrenador: Bru Rovira
Entrenador: Jordi Burgas

Calendari i Resultats

JÚNIOR

4. Marc Maurell Escapa
5. Eloi Sala Bagué
6. Pau Alcaraz Llobet
8. Isaac Font Lanau
9. Miquel Puigmal Tubau
10. Enric Guisado Corcoll
11. Arnau Pibernat Lázaro
12. Edgar Calsina Burgas
14. Marc Sànchez Díaz
15. Arnau Ayats Burgas

Entrenador: Vicens Cano
Calendari i Resultats

CADET

6. Nil Rodríguez Pujol
7. Albert Gualda Anglada
9. Àlex Cuadrado Bernal
10. Jan Jou Prat
11. Isaac Chavarria Alonso
13. Pau Vergés Simon
14. Abush Villalón Riera
15. Adrià Campos Egea
16. Sergi Alsina Viñuales

Entrenador: Francis Rodríguez
Entrenador: Jordi Mallorquí

Calendari i Resultats

INFANTIL

5. Ciro Hugas Ruttner
6. Hugo Salvador Braza
7. Nicolau Vinuesa De La Vara
8. Martí Cano Pujolar
9. Albert Cuadrado Cristau
10. Arnau Mallorquí Ricart
11. Toni Crumols Casas
12. Arnau Gil Yter
13. Neó Jou Prat
14. Pep Burgas Blanch
15. Enric Rebollo AnguloEntrenador: Pepe Socorro
Calendari i Resultats

PREINFANTIL

4. Manel Garcia Triadó
5. Biel Blanch Lodeiro
6. Rubén Gala Pérez
7. Èric Sànchez I Flotats
8. Àxel Font Lanau
10. Xavier Santiáñez Salazar
11. Ian Chavarria Alonso
13. Dídac Vilarrasa Fransoy
14. Pol Blanch Lodeiro
15. Bernat López Iglesias
16. Aaron Ollero Guedes
18. Galdric Barrull Martin

Entrenador: Quirze Casteys
Entrenador: Gerard Santos

Calendari i Resultats

MINI TARONJA

5. Isaac Vilà Saiz
6. Joan Cotano Alcazar
7. Ivan Campos Egea
8. Marc Moradell Noguer
9. Èric Font Lanau
10. Guillem Verdaguer Vila
12. Marc Ribosa Delós
13. Leo Vinuesa De La Vara
14. Pol Sànchez Carreras
15. Jan Moreno Lagrifa
16. Joan Gener I Moratalla
17. Haitam Samuel El BoussetttaouiEntrenador: Martí Descamps
Entrenador: Jordi Burgas
Calendari i Resultats

PREMINI TARONJA

4. Aniol Soler Maureta
6. Àlex Candelera Valle
7. Eduard Rodríguez Ortega
8. Roger Pericay Vilanova
9. Enzo Hernández Díaz
10. Oriol Serrano Marquès
11. Marc Losada Albreda
13. Jan Roca Busquets
14. Pol Nualart Bernet
15. Oriol Santacana Rodríguez

Entrenador: Àlvaro Funes
Entrenador: Albert Pibernat
Ajudant: Mar Lòpez

Calendari i Resultats