Noves notícies
  1. Crònica Sots 21 Masc.: Prisco-L’Escala 58 – 61 Bàsquet Vilafant
  2. Crònica Júnior Masc.: Bàsquet Vilafant 53 – 69 CB Farners A
  3. Crònica Mini Femení: Soldatal CB Campdevànol 62 – 38 Bàsquet Vilafant
  4. Crònica Sènior Masc.: CB Torelló Sm 70 – 60 Hyundai Padró Vilafant
  5. Crònica Premini Fem.: Bàsquet Vilafant 44 – 56 Les Alzines A
es Español

Equips

Temporada 2018 – 19

EQUIPS FEMENINS

Amb el Sènior a 2a Catalana i el Júnior a Interterritoral seran 5 equips femenins més 2 de mixtes que tindran uns excel·lents miralls.

HYUNDAI PADRÓ SÈNIOR

2. Eva Quintero Vila
5. Laia Carreras Espigulé
6. Meritxell Pedrós
8. Marta Puig Sànchez
10. Mª del Mar Ferrer Ferragut
15. Giovanna Revilla Senra
18. Clàudia Puig Sànchez
21. Laia Santos Celda
22. Ariadna Julià Brunet
25. Carme Crous Bruñol

 

Entrenador: Francis Rodríguez
Entrenador: Bru Rovira
Calendari i Resultats

REALE JÚNIOR

En Pepe Socorro i en Jordi Mallorquí tenen el repte d’entrenar el 1r equip femení de formació del Club que competirà a Interterritorial.  

4. Ingrid Lloveras Rodríguez
5. Sara Genís Hernàndez
6. Núria Gascón Martí
7. Ruth Garcia Serradell
8. Maria Artigas Trayter
11. Núria Feng
13. Mariona Carbó Xiques
14. Laura Oller Juncosa
15. Eva Solsona Alfranca
16. Gisela Joan Martí
18. Eva Torres Cabaño

Entrenador: Pepe Socorro
Entrenador: Jordi Mallorquí

Calendari i Resultats

CADET

4. Mar Cortada Roqué
5. Mar López Iglesias
6. Alena Marchal López
8. Estela Alemany Sendra
9. Mireia López Navarro
10. Daniela Zambrana Pinto
11. Martina Julià Costa
13. Rita Miret Gil
14. Laia Crespo Iglesias
15. Estel Rigall Sala
18. Xènia Fàbrega Arnau

 

Entrenadora: Pere Cristina
Entrenador: Albert Montalat
Calendari i Resultats

INFANTIL

4. Alícia Contreras Sánchez
5. Ingrid Martínez i Costa
6. Helena Puigmal Tubau
7. Mar Isidoro Cruz
8. Abril Gala Pérez
9. Queralt Dos Santos Garcia
10. Ruth Gameiro Rodríguez
12. Ona Rodríguez Pujol
15. Alba Bonal Grau
16. Berta Ayats Burgas
17. Laia Tejero Vallecillo

Entrenador: Bru Rovira

Calendari i Resultats

MINI BLAU

4. Iago Fernández Alzueta
5. Roger Roca Martí
6. Laia Pons Garcia
7. Àlex Candelera Valle
8. Aitor López Martínez
9. Xènia Burgas Blanch
10. Georgina Rocas Cruz
11. Leo Casals Aguado
12. Estel Cebrià Salip
15. Paolo Montes De Oca
16. Irene Aparicio Escoda

 

Entrenador: Josep Ginesta
Entrenadora: Àfrica Jou
Calendari i Resultats

PREMINI

4. Carla Bech Navarro
5. Neus Crumols Casas
7. Joana Manzanera Insa
8. Ariadna Rodríguez Ortega
9. Cèlia Valls I Vilardell
10. Mar Vilarrasa Fransoy
11. Anna Alfranca Giménez
12. Núria Tejeda Sala
13. Angelina Casimiro Bueren
14. Lia Naranjo Figa
16. Candela Jiménez Jiménez
18. Ona Cebrià Salip

Entrenador: Xavi Tejeda
Entrenadora: Laia Santos
Entrenador: Manel Tosada

Calendari i Resultats

PREMINI MIXT

4. Paula Gameiro Rodríguez
5. Genís Casellas Ruiz
6. Bruna Calventós Tell
7. Javier Felipe Morano
8. Roger Pericay Vilanova
9. Agnès Roca Martí
10. Laia Gonzàlez Montoro
11. Martí Pascual Armangué
13. Oriol Santacana Rodríguez
14. Alba Adroher Moriscot
15. Rafa Tejero Vallecillo
16. Arnau Escarra Prats
17. Leire Jiménez Millán

 

Entrenador: Manel Losada
Entrenadora: Laia Santos
Calendari i Resultats

ESCOLETA

Agnès Roca
Alba Adroher
Aniol Soler
Ariadna Rodríguez
Arnau Escarra
Bernat Escarra
Bruna Palomeras
Èric Candelera
Genís Casellas
Hugo Felipe
Javi Felipe
Laia Gonzàlez
Lluc Barneda
Marçal Guardiola
Martí Pascual
Montse Ramírez
Ona Cebrià
Oriol Santacana
Paula Gameiro
Roger Làzaro
Roger Pericay
Rafa Tejero

Entrenadors: Xavi Tejeda, Adrià Verdaguer, Eva Solsona, Carla Quintana i Pep Burgas.