Noves notícies
  1. Partits cap de setmana 23-24 de novembre, 2019
  2. Crònica Cadet Masc.: CB Farners A 72-73 Bàsquet Vilafant
  3. Crònica Sènior Masc. CB La Vall d’en Bas 70-77 Hyundai Padró Vilafant
  4. Crònica mini femení: Citylift Geieg Unigirona Blanc 23 – 50 CB. Vilafant
  5. Crònica Júnior Masc.: CB La Vall d’en Bas 73-46 Bàsquet Vilafant
es Español

Horari

Temporada 2017 – 18

HORARIS CATEGORIA MASCULINA

Aquí pots veure els horaris de tots els dies del torneig per a la categoria masculina.

wdt_ID HORARI 31/08 PISTA LOCAL VISITANT RESULTAT
1 9:00 1 SANT JOSEP BADALONA CEB GIRONA 46 - 33
2 11:00 1 LA SALLE MAÓ CB ROSES 65 - 26
3 11:00 3 VALÈNCIA BASKET FORÇA LLEIDA 65 - 18
4 12:00 1 BÀSQUET MANRESA BÀSQUET VILAFANT 43 - 29
5 13:00 1 BAYERN MÜNCHEN CEB GIRONA 68 - 20
6 14:00 1 C. JOVENTUT BADALONA CB ROSES 66 - 21
7 14:00 3 FORÇA LLEIDA CESET 74 - 24
8 15:00 1 MARESME 3 VILES BÀSQUET VILAFANT 63 - 29
9 17:00 1 SANT JOSEP BADALONA BAYERN MÜNCHEN 40 - 61
10 17:00 3 VALÈNCIA BASKET CESET 67 - 17

wdt_ID HORARI 01/09 PISTA LOCAL VISITANT RESULTAT
1 9:00 1 CESET CB ROSES 36 - 27
15 10:00 1 BÀSQUET VILAFANT CEB GIRONA 50 - 17
14 11:00 1 BAYERN MUNIC BÀSQUET MANRESA 65 - 40
13 12:00 1 JOVENTUT DE BADALONA FORÇA LLEIDA 50 - 31
8 13:00 1 VALÈNCIA BASKET LA SALLE MAÓ 58 - 40
9 13:00 3 BÀSQUET VILAFANT CB ROSES 53 - 20
18 14:00 1 MARESME 3VILES SANT JOSEP BADALONA 63 - 38
10 14:00 3 CEB GIRONA CESET 55 - 27
11 17:00 1 BÀSQUET MANRESA FORÇA LLEIDA 43 -29
17 17:00 3 LA SALLE MAÓ SANT JOSEP BADALONA 50 - 36

wdt_ID HORARI 02/09 PISTA LOCAL VISITANT RESULTAT
1 9:00 1 BÀSQUET VILAFANT CESET 72 - 22
15 10:00 1 CEB GIRONA CB ROSES 33 - 29
14 11:00 1 LA SALLE MAÓ BÀSQUET MANRESA 54 - 42
13 11:00 3 SANT JOSEP BADALONA FORÇA LLEIDA 51 - 22
8 12:00 CENTRAL BAYERN MUNIC MARESME 3 VILES 30 - 43
9 14:00 CENTRAL CONCURS TRIPLES I HABILITATS
18 14:45 CENTRAL JOVENTUT DE BADALONA VALÈNCIA BASKET 64 - 92
Veure Classificació

GRUPS MASCULINS

Veure els grups masculins

GRUPS FEMENINS

Veure els grups femenins

HORARIS CATEGORIA FEMENINA

Aquí pots veure els horaris de tots els dies del torneig per a la categoria femenina.

wdt_ID HORARI 31/08 PISTA LOCAL VISITANT RESULTAT
1 9:00 3 CERDANYOLA BÀSQUET VILAFANT 50 - 23
15 10:00 1 CN SABADELL JOVIAT 48 - 19
14 10:00 3 SANT ADRIÀ CE PALAMÓS 55 - 5
13 12:00 3 VALÈNCIA BASKET CERDANYOLA 37- 38
8 13:00 3 JOVIAT CE PALAMÓS 46 - 30
9 15:00 3 UNIGIRONA BÀSQUET VILAFANT 58 - 24
18 16:00 CENTRAL SANT ADRIÀ CN SABADELL 49 - 34
19 20:00 CENTRAL VALÈNCIA BASKET UNIGIRONA 42 - 17

wdt_ID HORARI 01/09 PISTA LOCAL VISITANT RESULTAT
1 9:00 3 UNIGIRONA CERDANYOLA 31 - 30
15 10:00 3 SANT ADRIÀ JOVIAT 44 - 14
14 11:00 3 CN SABADELL CE PALAMÓS 55-5
13 12:00 3 VALÈNCIA BASKET BÀSQUET VILAFANT 54 - 22
8 15:00 1 UNIGIRONA CE PALAMÓS 49 - 22
9 15:00 3 JOVIAT BÀSQUET VILAFANT 36 - 24
18 16:00 CENTRAL SANT ADRIÀ CERDANYOLA 63 - 15
19 19:00 CENTRAL VALÈNCIA BASKET CN SABADELL 33 - 22

wdt_ID HORARI 02/09 PISTA LOCAL VISITANT RESULTAT
1 9:00 3 BÀSQUET VILAFANT CE PALAMÓS 46 - 23
15 10:00 3 UNIGIRONA JOVIAT 50 - 22
14 13:00 CENTRAL CERDANYOLA CN SABADELL 31 - 22
13 14:00 CENTRAL CONCURS TRIPLES I HABILITATS
8 16:30 CENTRAL SANT ADRIÀ VALÈNCIA BASKET 92 - 64
Veure Classificació