Noves notícies
  1. Partits cap de setmana 23-24 de novembre, 2019
  2. Crònica Cadet Masc.: CB Farners A 72-73 Bàsquet Vilafant
  3. Crònica Sènior Masc. CB La Vall d’en Bas 70-77 Hyundai Padró Vilafant
  4. Crònica mini femení: Citylift Geieg Unigirona Blanc 23 – 50 CB. Vilafant
  5. Crònica Júnior Masc.: CB La Vall d’en Bas 73-46 Bàsquet Vilafant
es Español

Horari

Temporada 2019 – 20

HORARIS CATEGORIA MASCULINA

Aquí pots veure els horaris de tots els dies del torneig per a la categoria masculina.

wdt_ID HORARI 30/08 PISTA LOCAL VISITANT RESULTAT
1 09:00 1 VALÈNCIA BASKET CB ROSES 52 - 24
2 09:00 3 CEB GIRONA CB ADEPAF 35 - 44
3 11:00 1 BAYERN MÜNCHEN SANT JOAN DESPÍ 69 - 19
4 11:00 3 CB GRANOLLERS BÀSQUET VILAFANT 54 - 31
5 12:00 1 UCAM MURCIA CB ADEPAF 31 - 36
6 13:00 1 C. JOVENTUT BADALONA BÀSQUET VILAFANT 51 - 35
7 13:00 3 BÀSQUET MANRESA CB ROSES 66 - 37
8 14:00 1 FORÇA LLEIDA CB SANT JOAN DESPÍ 49 - 22
9 15:00 1 UCAM MURCIA CEB GIRONA 49 - 48
10 17:00 CENTRAL VALÈNCIA BASKET BÀSQUET MANRESA 53 - 24

wdt_ID HORARI 31/08 PISTA LOCAL VISITANT RESULTAT
1 9:00 1 CB ROSES CEB GIRONA 42 - 36 (9è - 12è LLOC)
15 10:00 1 BÀSQUET VILAFANT BC SANT JOAN DESPÍ 52 - 15 (9è - 12è LLOC)
14 11:00 1 VALÈNCIA BASKET FORÇA LLEIDA 60 - 20 (QF 1)
13 12:00 1 C. JOVENTUT BADALONA UCAM MÚRCIA 45 - 27 (QF 2)
8 13:00 1 ADEPAF CB GRANOLLERS 45 - 43 (QF 3)
9 13:00 3 CB ROSES BÀSQUET VILAFANT 38 - 27 (9è - 12è LLOC)
18 14:00 1 BAYERN MUNIC BÀSQUET MANRESA 54 - 55 (Pròrroga)
10 14:00 3 CEB GIRONA CB SANT JOAN DESPÍ 64 - 14 (9è - 12è LLOC)
11 17:00 1 FORÇA LLEIDA UCAM MÚRCIA 28 - 32 (5è-8è LLOC)
17 17:00 3 CB GRANOLLERS BAYERN MUNIC 28 - 50 (5è-8è LLOC)

wdt_ID HORARI 01/09 PISTA LOCAL VISITANT RESULTAT
1 9:00 1 CB ROSES BC SANT JOAN DESPÍ 53 - 12
15 10:00 1 BÀSQUET VILAFANT CEB GIRONA 28- 48 (9è-12è LLOC)
14 11:00 1 FORÇA LLEIDA CB GRANOLLERS 42 - 52 (7è-8è LLOC)
13 11:00 3 BAYERN MUNIC UCAM MÚRCIA 25 - 53 (5è-6è LLOC)
8 12:00 1 CB ADEPAF BÀSQUET MANRESA 33 - 31 (3r-4t LLOC)
9 14:00 CENTRAL CONCURS TRIPLES I HABILITATS
18 14:45 CENTRAL VALÈNCIA BASKET C. JOVENTUT BADALONA 106 - 81 (FINAL)
Veure Classificació

GRUPS MASCULINS

Veure els grups masculins

GRUPS FEMENINS

Veure els grups femenins

HORARIS CATEGORIA FEMENINA

Aquí pots veure els horaris de tots els dies del torneig per a la categoria femenina.

wdt_ID HORARI 30/08 PISTA LOCAL VISITANT RESULTAT
1 10:00 3 BALONCESTO TORRELODONES BÀSQUET VILAFANT 71 - 21
15 10:00 1 FEMENÍ SANT ADRIÀ UNIGIRONA 38 - 22
14 12:00 3 UCAM MURCIA VALÈNCIA BASKET 28 - 52
13 14:00 3 UNIGIRONA BÀSQUET VILAFANT 55 - 16
8 15:00 3 BÀSQUET JOVIAT CN SABADELL 27 - 31
21 16:00 CENTRAL SANT ADRIÀ BALONCESTO TORRELODONES 38 - 28
18 19:00 CENTRAL VALÈNCIA BASKET CN SABADELL 64 - 27
19 20:00 3 BÀSQUET JOVIAT UCAM MURCIA 29 - 53

wdt_ID HORARI 31/08 PISTA LOCAL VISITANT RESULTAT
1 9:00 3 FEMENÍ SANT ADRIÀ BÀSQUET VILAFANT 63 - 14
15 10:00 3 UNIGIRONA BALONCESTO TORRELODONES 35 - 37
14 11:00 3 CN SABADELL UCAM MURCIA 41 - 35
13 12:00 3 VALÈNCIA BASKET BÀSQUET JOVIAT 63 - 29
8 15:00 1 UNIGIRONA BÀSQUET JOVIAT 36 - 43
9 15:00 3 UCAM MÚRCIA BÀSQUET VILAFANT 40 - 17 (5è-8è LLOC)
18 16:00 CENTRAL FEMENÍ SANT ADRIÀ CN SABADELL 46 - 29 (SF 1)
19 19:00 CENTRAL VALÈNCIA BASKET BALONCESTO TORRELODONES 58 - 16 (SF 2)

wdt_ID HORARI 01/09 PISTA LOCAL VISITANT RESULTAT
1 9:00 3 BÀSQUET VILAFANT UNIGIRONA 20 - 43 (7è-8è LLOC)
15 10:00 3 UCAM MÚRCIA BÀSQUET JOVIAT 51 - 49 pròrroga (5è-6è LLOC)
14 12:00 3 CN SABADELL BALONCESTO TORRELODONES 35 - 25 (3r-4t LLOC)
13 14:00 CENTRAL CONCURS TRIPLES I HABILITATS
8 16:30 CENTRAL FEMENÍ SANT ADRIÀ VALÈNCIA BÀSKET 69 - 62 (FINAL)
Veure Classificació