Noves notícies
  1. Crònica Torneig Euro Youth Basketball Cup – U14
  2. Final de temporada Mini femení 2010
  3. Crònica Premini Masculí; Bàsquet Vilafant 27 – 68 C.E. Palamós
  4. Convocatòria Selecció Gironina – Mini1r Any (2010)
  5. Crònica Sots21 Masculí; La Vall d’en Bas 49 – 58 Bàsquet Vilafant
es Español

Horari

Temporada 2021 – 22

HORARIS CATEGORIA MASCULINA

Aquí pots veure els horaris de tots els dies del torneig per a la categoria masculina.

wdt_ID DIVENDRES 10/09 PISTA LOCAL VISITANT RESULTAT
1 10:00 3 CB Maresme Boet 3Viles Bàsquet Vilafant 43 - 32
2 10:00 Àgora AE La Salle Manresa CB Roses 32 - 21
3 11:00 Central València Basket CB Cornellà 61 - 11
5 12:00 1 Movistar Estudiantes Bàsquet Vilafant 50 - 30
6 14:00 1 Joventut de Badalona CB Roses 57 - 7
7 15:00 1 CB Cornellà CB St Josep de Badalona 21 - 68
8 17:00 Central Movistar Estudiantes CB Maresme Boet 3Viles 30 - 55
10 18:00 Àgora Sabadell BQ Vallès Sol Gironès Bisbal Bàsquet 57 - 29
11 19:00 1 Joventut de Badalona AE La Salle Manresa 61 - 39
12 20:00 1 València Basket CB St Josep de Badalona 80 - 44

wdt_ID DISSABTE 11/09 PISTA LOCAL VISITANT RESULTAT
1 9:00 1 Bilbao Basket Sabadell BQ Vallès 40 - 29
2 13:00 3 Bàsquet Vilafant CB Roses 29 - 18
3 11:00 1 CB Sant Josep Badalona AE La Salle Manresa 59 - 39
4 12:00 1 Bilbao Basket Sol Gironès Bisbal Bàsquet 69 - 24
5 15:00 Central Joventut de Badalona València Basket 25 - 62
6 16:00 1 Sol Gironès Bisbal Bàsquet CB Cornellà 33 - 28
7 16:00 3 Sabadell BQ Vallès Movistar Estudiantes 20 - 54
8 17:00 Central Bilbao Basket CB Maresme Boet 3Viles 37 - 78
10 18:00 Àgora FINAL CONCURS TRIPLES FINAL CONCURS HABILITATS

wdt_ID DIUMENGE 12/09 PISTA LOCAL VISITANT RESULTAT
1 9:00 1 Bàsquet Vilafant Sol Gironès Bisbal Bàsquet 60 - 35
2 9:00 Àgora CB Roses CB Cornellà 34 - 33
3 10:00 1 AE La Salle Manresa Sabadell BQ Vallès 63 - 29
4 11:00 1 CB Sant Josep Badalona Movistar Estudiantes 40 - 36
5 12:00 1 Joventut de Badalona Bilbao Basket 54 - 48
6 13:00 Central València Basket CB Maresme Boet 3Viles 88 - 64
7 16:00 Central LLIURAMENT DE PREMIS LLIURAMENT DE PREMIS
Veure Classificació

GRUPS MASCULINS

Veure els grups masculins

GRUPS FEMENINS

Veure els grups femenins

HORARIS CATEGORIA FEMENINA

Aquí pots veure els horaris de tots els dies del torneig per a la categoria femenina.

wdt_ID DIVENDRES 10/09 PISTA LOCAL VISITANT RESULTAT
1 9:00 1 Geieg Uni Girona Bàsquet Vilafant 63 - 13
2 9:00 3 Movistar Estudiantes UCAP Bàsquet 47 - 13
3 10:00 1 CB Grup Barna Sol Gironès Bisbal Bàsquet 26 - 41
4 12:00 3 València Basket Joventut Esportiva Terrassa 49 - 24
5 13:00 Central Movistar Estudiantes Sabadell BQ Vallès 36 - 16
7 14:00 3 Geieg Uni Girona Femení Sant Adrià 23 - 38
8 15:00 3 Basket Almeda CB Grup Barna 43 - 7
9 16:00 Central València Basket Manresa CBF 60 - 30
11 18:00 1 Femení Sant Adrià Bàsquet Vilafant 54 - 4
12 18:00 3 Sabadell BQ Vallès UCAP Bàsquet 38 - 22

wdt_ID DISSABTE 11/09 PISTA LOCAL VISITANT RESULTAT
2 9:00 3 Bàsquet Vilafant UCAP Bàsquet 6 - 44
3 13:00 1 Manresa CBF CB Grup Barna 38 - 47
4 11:00 3 Joventut Esportiva Terrassa Geieg Unigirona 27 - 24
5 12:00 3 Sabadell BQ Vallès Sol Gironès Bisbal Bàsquet 30 - 42
6 10:00 Central Femení Sant Adrià València Basket 38 - 22
7 14:00 Central Movistar Estudiantes CB Almeda 30 - 48
8 18:00 Àgora FINAL CONCURS TRIPLES FINAL CONCURS HABILITATS

wdt_ID DIUMENGE 12/09 PISTA LOCAL VISITANT RESULTAT
1 9:00 3 UCAP Bàsquet CB Grup Barna 22 - 33
2 10:00 3 Geieg Uni Girona Sabadell BQ Vallès 32 - 36
3 10:00 Àgora Bàsquet Vilafant Manresa CBF 19 - 53
4 11:00 3 València Basket Movistar Estudiantes 48 - 32
5 12:00 3 Joventut Esportiva Terrassa Sol Gironès Bisbal Bàsquet 33 - 32
6 14:30 Central Femení Sant Adrià CB Almeda 71 - 45
7 16:00 Central LLIURAMENT DE PREMIS LLIURAMENT DE PREMIS
Veure Classificació